Počela su natjecanja u županijskim ligama za mlađe kategorije                                        

Rezultati:

Mlađi kadeti(U-15) NK Župa dubrovačka - NK Grk Potomje    5:0 (Ivo Jovanović 3,Božo Gustin 2)

Mlađi pioniri(U-12) NK Župa dubrovačka - NA Konavle    2:2 (Božo Gustin 2)

Početnici(U-10) NK Župa dubrovačka(2007) - ŠN Božo Broketa    3:1 (Đivo Pregelj,Mihael Miloslavić,Robert Kevo)                                                                                                         NK Župa dubrovačka(2008) - NK Gošk Dubrovnik II    1:0 (Josip Krkić)

Evo s malim zakašnjenjem objavljujemo vijest od prošlog vikenda.Naši početnici U-10 su nastupali na završnici za prvaka županije u Vela Luci.

Znali smo da oni to mogu i nisu nas iznevjerili,u tri utakmice,tri velike pobjede i naslov prvaka županije je više nego zasluženo u Čibači.Čestitke igračima,treneru i roditeljima koji su u velikom broju došli podržati naše prvake!

POBJEDNIČKO POSTOLJE

Rođeni 2005. i mlađi: 1. Fair Play Ohrid (Makedonija), 2. Sodertalje (Švedska), 3. Župa dubrovačka.

Rođeni 2007. i mlađi: 1. Fair Play Ohrid (Makedonija), 2. Župa dubrovačka, 3. GOŠK Dubrovnik 1919.

Rođeni 2008. i mlađi: 1. Fair Play Ohrid (Makedonija), 2. Škola nogometa Božo Broketa, 3. GOŠK Dubrovnik 1919.

Rođeni 2009. i mlađi: 1. Sporting Sarajevo (BiH), 2. Adriatic Split, 3. GOŠK Dubrovnik 1919.

NAJ, NAJ POJEDINCI

Rođeni 2005. i mlađi, najbolji vratar: Ivo Guljelmović (Župa dubrovačka), najbolji igrač: Patrik Zečević (Sodertalje), najbolji strijelac: Martin Gijogrieski (Ohrid)

Rođeni 2007. i mlađi, najbolji vratar: David Krvstevski (Ohrid), najbolji igrač: Ivan Matić (Župa dubrovačka), najbolji strijelac: Boban Kuzmanovski (Ohrid)

Rođeni 2008. i mlađi, najbolji vratar: Matija Ruščić (Župa dubrovačka), najbolji igrač: Marin Tapalović (Škola nogometa Božo Broketa), najbolji strijelac: Stefan Vujaroski (Ohrid)

Rođeni 2009. i mlađi, najbolji vratar: Josip Pandurić (Adriatic Split), najbolji igrač i najbolji strijelac: Aldian Korora (Sporting Sarajevo)

NAŠI SPONZORI:

 

 

PEKARA LASIĆ SOLINE

GRADIMAT D.O.O.

SPEKTAR D.O.O.

ZAJEDNIČKI SOBOSLIKARSKI OBRT

 

TAXI UDRUŽENJE KONAVLE

LUKA DUBROVNIK d.d.

 

MAS DUBROVNIK