Zimska liga

Odigrana je četvrta nedjelja četvrtog izdanja Zimske lige Nogometnog kluba Župa dubrovačka. koja se u pet uzrasnih kategorija igra u novoj školskoj sportskoj dvorani na Mljekari. Počeo je i Turnir Mama.

Donosimo rezultate jučerašnjih utakmica, te raspored za Nedjelju 12. veljače.


Rezultati- Nedjelja, 05.02.2017.

2006. godište

NK Župa dubrovačka I - NK Župa dubrovačka II 3:1
(Lovre Bagur 2 ,Karlo Vučičević / Mario Mačai)

ŠN Cavtat - ŠN Božo Broketa 0:1
(- / Petar Kordić)

NK Župa dubrovačka II - ŠN Cavtat 1:4
(Alan Backović / Anton Šuljak 3, Nikola Mikulić)

2007. godište

NK Župa dubrovačka - ŠN Cavtat 1:0
(Petar Marušić / -)

ŠN Slano - NK GOŠK Dubrovnik 0:3
(- / Luka Njavro, Maroje Crnjak, Daris Kurtović)

NKNA Libertas - NK GOŠK Dubrovnik 0:2
(- / Alem Vukotić, Luka Njavro)

2008. godište

NK Župa dubrovačka - HNK Slaven 6:0
(Alfonso Linares 2, Mihael Raguž, Vlaho Gverović, Josip Krkić, Matej Svilokos / -)

2009. godište

NKNA Libertas - NK Konavljanin 5:1
(Ante Miletić 3, Luka Nedoh 2 / Luka Klaić)

NK Župa dubrovačka - NK Konavljanin 3:0
(Gabrijel Bender 2, Ivan Lučić / -)

Turnir Mama i Žena

NKNA Libertas - DU docs 0:2
( - / Zina Urlić, Stanka Njavro)

NK Župa dubrovačka - NK Konavljanin 1:0
(Gyorgy Atić / -)

DU docs - KUD Marko Marojica 3:0 b.b.

NK Konavljanin - Sportivo cats 4:0
(Marijana Brailo 3, Tea Đurović / -)

TABLICE

2005. godište

grupa A

1.NK Župa dubrovačka 2 200 6:0 6
2.HNK Slaven 2 101 3:4 3
3.ŠN Božo Broketa 2 002 1:6 0

grupa B

1.NKNA Libertas 2 200 6:0 6
2.NK Konavljanin 2 101 4:5 3
3.ŠN Cavtat 2 002 2:7 0

2006. godište

1.ŠN Božo Broketa 6 501 9:1 15
2.NK Župa dubrovačka I 6 402 9:5 12
3.ŠN Cavtat 6 204 6:8 6
4.NK Župa dubrovačka II 6 105 5:15 3

2007. godište

grupa A

1.NK Konavljanin 3 300 7:1 9
2.NK Župa dubrovačka 3 201 3:2 6
3.ŠN Cavtat 3 102 2:5 3
4.ŠN Božo Broketa 3 003 1:5 0

grupa B

1.NK GOŠK Dubrovnik 3 300 8:0 9
2.NKNA Libertas 3 201 5:4 6
3.HNK Slaven 3 102 3:6 3
4.ŠN Slano 3 003 1:7 0

2008. godište

grupa A

1.NK Župa dubrovačka I 2 110 7:1 4
2.NKNA Libertas 2 110 4:1 4
3.HNK Slaven 2 002 0:9 0

grupa B

1.ŠN Božo Broketa 3 210 8:6 7
2.NK GOŠK Dubrovnik 3 201 5:2 6
3.ŠN Cavtat 3 111 3:3 4
4.NK Župa dubrovačka II 3 003 3:8 0

2009. godište

1.NKNA Libertas 4 220 13:3 8
2.ŠN Cavtat 4 220 7:4 8
3.NK Župa dubrovačka 4 112 8:13 4
4.NK GOŠK Dubrovnik 3 030 5:5 3
5.NK Konavljanin 3 003 1:9 0

Turnir Mama i žena

grupa A

1.DU docs 2 200 5:0 6
2.NKNA Libertas 1 001 0:2 0
3.KUD Marko Marojica 1 001 0:3 0

grupa B

1.NK Konavljanin 2 101 4:1 3
2.NK Župa dubrovačka 1 100 1:0 3
3.Sportivo cats 1 001 0:4 0

Raspored - Nedjelja, 12.02.2017.

09:20 -2009 god.NK GOŠK Dubrovnik - NK Konavljanin
10:00 -2005.god.za 5.mjesto ŠN Božo Broketa - ŠN Cavtat
10:40 -2008.god.za 5.mjesto ŠN Slaven - ŠN Cavtat
11:20 -2005.god.POLUFINALE NK Župa dubrovačka - NK Konavljanin
12:00 -2005.god.POLUFINALE NKNA Libertas - HNK Slaven
12:40 -2006.god.POLUFINALE ŠN Božo Broketa - NK Župa dubrovačka II
13:20 -2006.god.POLUFINALE NK Župa dubrovačka I - ŠN Cavtat
14:00 -2007.god.POLUFINALE NK Konavljanin - NKNA Libertas
14:40 -2007.god.POLUFINALE NK GOŠK Dubrovnik - NK Župa dubrovačka
15:20 -2008.god.POLUFINALE NK Župa dubrovačka I - NK GOŠK Dubrovnik
16:00 -2008.god.POLUFINALE ŠN Božo Broketa - NKNA Libertas
16:40 -2009.god.POLUFINALE NKNA Libertas - 4.iz grupe
17:20 -2009.god.POLUFINALE ŠN Cavtat - 3.iz grupe

NAŠI SPONZORI:

 

 

PEKARA LASIĆ SOLINE

GRADIMAT D.O.O.

SPEKTAR D.O.O.

ZAJEDNIČKI SOBOSLIKARSKI OBRT

 

TAXI UDRUŽENJE KONAVLE

LUKA DUBROVNIK d.d.

 

MAS DUBROVNIK