Utakmicu nećemo previše komentirati jer je i sama po sebi bila dovoljno stresna i zahtijevna.Previše se tu emocija skupilo i nogomet je takva igra da ti jedna cijela sezona ovisi o jednom korneru ili prekidu.Imali smo više želje i htijenja i to je ovaj put bilo dovoljno za pobijediti vrlo dobrog takmaca kao što je Croatia,i ovim putem želimo čestitati našim prijateljima iz Gabrila na fer i korektnoj borbi.

I najstariji nogometni kroničari se ne sjećaju da je na Taranteli bilo ovoliko gledatelja(po brojačima oko 500) i uz pozitivnu atmosferu i pravi sportski ambijent da smo svi skupa uživali u ovom prazniku nogometa.

Na kraju da nebi nekoga zaboravili,jednostavno ćemo reći:HVALA VAM SVIMA NA ČESTITKAMA I PODRŠCI !!!

 

NAŠI SPONZORI:

 

 

PEKARA LASIĆ SOLINE

GRADIMAT D.O.O.

SPEKTAR D.O.O.

ZAJEDNIČKI SOBOSLIKARSKI OBRT

 

TAXI UDRUŽENJE KONAVLE

LUKA DUBROVNIK d.d.

 

MAS DUBROVNIK